23.05.2022 - Kalemler ve Kılıçlar Sitesi
Kalemler ve Kılıçlar

Ülkü Ocaklarından Başkan Güder’e Ziyaret

Ülkü Ocaklarından Başkan Güder’e Ziyaret

ÜLKÜ OCAKLARINDAN BAŞKAN GÜDER’E İADE-İ ZİYARET
Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay Şengönül ve yönetim kurulu üyeleri, daha yaşanabilir bir Battalgazi için gecesini gündüzüne katan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’e iade-i ziyarette bulunarak, istişarelerde bulundu.
2021 yılının Temmuz ayında göreve atanan Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay Şengönül, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’i makamında ziyaret ederek, istişarelerde bulundu. Ziyaretten ötürü memnuniyeti dile getiren Başkan Güder, Cumhur İttifakı olarak birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizin geleceği ve kalkınması için hem yerelde hem de genelde çok yoğun çalıştıklarına dikkat çekti.
İL BAŞKANI ŞENGÖNÜL: “BAŞKANIMIZLA İSTİŞARELERDE BULUNDUK”
İade-i ziyaretlere Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’den başladıklarına dikkat çeken Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay Şengönül, “Öncelikle görevi devraldıktan sonra bizlere hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunan Battalgazi Belediye Başkanımız Osman Güder’e teşekkürlerimi sunuyorum. Bizlerde iade-i ziyaretlerimiz kapsamında başkanımızı ziyaret ettik, istişarelerde bulunduk. Başkanımız halkın içerisinde olan birisi ve çalışmaları takdire şayandır” ifadelerini kullandı.
BAŞKAN GÜDER: “BİR OLACAĞIZ, DİRİ OLACAĞIZ, TEK OLACAĞIZ”
Malatya Ülkü Ocaklarının Malatya’da başarılı işlere imza attığına dikkat çeken Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Ülkü Ocakları başkanımızı ve yönetim kurulu üyelerini bugün burada ağırlamaktan dolayı memnuniyeti dile getirmek istiyorum. Yönetimdeki üyeleri ile bizleri ziyaret ettiler. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çalışmalarında kendilerine başarılar diliyorum. Ülkü Ocaklarımız, ülkesine, devletine, milletine, vatanına ve bayrağına sahip çıkan insanlarımızın oluşturmuş olduğu ciddi bir kuruluştur. Ülkü Ocaklarının Malatya’da başarılı işlere imza atıyor. Bu çalışmalar yeterli mi? yeterli değil! Daha çok çalışmamız lazım. Ortaya koyduğumuz çalışmaların üzerine daha da koyacağız. Bunu yaparken de bir olacağız, birlik içinde olacağız, her zaman diri olacağız. Bizler Cumhur ittifakının belediye başkanı olarak hem partimizin talimatları doğrultusunda hem de bölgemizde bulunan halkımızı ayırt etmeden herkese eşit hizmeti ulaştırma noktasında çok çalışmalıyız. Bizler geçmişten bir emanet aldık. Bu emaneti gençlerimize doğru ve sağlıklı bir şekilde ulaştırmamız lazım. Başkanımızın ve kıymetli üyelerinin ziyaretinden dolayı teşekkürlerimi iletmek istiyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları ihlas haber ajansına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın