23.05.2022 - Kalemler ve Kılıçlar Sitesi
Kalemler ve Kılıçlar

Topsöğüt Yeni Yatırımlarla Daha Cazip Bir Hüviyete Ulaşacak

Topsöğüt Yeni Yatırımlarla Daha Cazip Bir Hüviyete Ulaşacak

BAŞKAN ÇINAR, TOPSÖĞÜT MAHALLESİNDE Kİ YOL AÇMA VE GENİŞLETME ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

“Topsöğüt Yeni Yatırımlarla Daha Cazip Bir Hüviyete Ulaşacak”

Topsöğüt Mahallesinde devam eden yol açma ve genişletme çalışmalarını inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ Topsöğüt mahallemiz alt ve üst yapı yatırımları, sosyal konut projemiz ve diğer tüm yatırımlarımızla daha cazip bir hüviyete ulaşacak.” diye konuştu.

Yeşilyurt’ta ulaşım ağının daha konforlu ve modern bir kimliğe bürünmesi için çalışmaların dört koldan devam ettiğini ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ İlçemizin gelişime açık bölgelerinden Topsöğüt mahallemizin yaşam seviyesini artırmak için ulaşım ağını yeni yatırımlarla daha güçlü ve akıcı hale getirmeye çalışıyoruz. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, Yeşil Topsöğüt Konutlarımızın da olduğu bölgenin etrafında belirlenen yeni alternatif yol güzergâhlarında yol açma, genişletme ve çevre düzenleme çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar. Yapımı büyük ölçüde tamamlanan ve Ramazan Bayramı sonrasında açılışını yapmayı planladığımız Yeşil Topsöğüt Konutlarımızın yanı sıra diğer hizmetlerimizle bu bölgemizin daha fazla tercih edilmesini sağlayacağız. Depreme dayanıklı ve güvenilir konutlarımız, yeni sosyal yaşam alanlarımız, nitelikli yollarımız ve çevre düzenleme hizmetlerimizle birlikte Topsöğüt mahallemizin ihtiyaç duyduğu yatırımları teker teker gerçeğe dönüştürmekteyiz. İç ve dış mimarisi, görselliği ve nitelikli yaşam alanlarıyla bölgeye büyük değerler katacak olan buradaki sosyal konutlarımız ile birlikte hem ilçemize yeni ve modern bir yaşam alanı kazandırmış olacağız hem de bu bölgenin değişimine bir katkı daha sunmuş olacağız. Ramazan Bayramı sonrasında ev sahiplerine anahtarlarını teslim ettiğimiz zaman burası daha hareketli ve dinamik bir yapıya kavuşacak. İlçemizin dört bir tarafında olduğu gibi bu mahallemizin de ulaşım ağını modernize etmek için yoğun bir tempoyla çalışan Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları ihlas haber ajansına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın