10.08.2022 - Kalemler ve Kılıçlar Sitesi
Kalemler ve Kılıçlar

Reşat Erdoğan, Yıldıztepe Mahallesi’ndeki vatandaşlar la buluştu

Reşat Erdoğan, Yıldıztepe Mahallesi’ndeki vatandaşlar la buluştu

Faik Erdoğan Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Reşat Erdoğan, dün akşam Yıldıztepe Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Mahalle Muhtarı Bayram Alışık’ın davetine katılan Reşat Erdoğan, ziyaretlerin aralıksız devam edeceğini söyledi
Yıldıztepe bölgesinin Malatya’nın en güzel bölgelerinden biri olduğunu ifade ederek, “ Gerçekten çevre yolunun altında bulunan Yıldıztepe Mahallesi çok özel bir bölge. Bu alanda yapılacak çok şeyler var. İnşallah kısa zamanda bu çalışmalar yapılır. Yerel yönetimler, vatandaşlarımızın istek ve beklentileri doğrultusunda yeni projeleri hayata geçirir” dedi
Reşat Erdoğan, Malatya’nın her mahallesini, her caddesini, her sokağını, her ilçesini her köylerini gezeceğini ifade ederek, “ Aldığım tüm davetlere katılıyorum. Bu sayede vatandaşlarımızla bir araya gelme imkanı buluyorum. Şahsıma gösterdikleri yakın ilgi, bizleri ziyadesi ile memnun ediyor. Şunuda söylemek isterim ki; Bu gezilerim siyasi bir çalışma değil. Ancak, bu konuda yoğun bir talep var. Aktif siyasetin içinde olmamı istiyorlar. Şimdilik bir şey söylemem doğru olmaz. Zamanı geldiğinde oturup konuşuruz “ şeklinde konuştu.
Bu arada, mahalle halkı Reşat Erdoğan’a, her alanda yaptığı hizmetler dolayısıyla teşekkür ettiler.

-Öğrenciler Vakfı Ziyaret ettiler..
Vakıf binasında Reşat Erdoğan’ı ziyaret eden Üniversite öğrencileri, eğitime ve öğrencilere verdiği burslar nedeniyle teşekkür ettiler.
Reşat Erdoğan, eğitime her zaman ayrı bir önem verdiklerini, ifade ederek, “ Başta şehit ailelerinin çocukları olmak üzere öğrencilerimize burs veriyoruz. Bizim toplum olarak eğitimli bir gençliğe ihtiyacımız var. Bu konuda her zaman duyarlı davrandık, burs vermeye devam edeceğiz.” dedi.
Reşat Erdoğan’la bir süre sohbet eden öğrenciler, vakfın çalışmalarıyla ilgili bilgilerde aldılar.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları ihlas haber ajansına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın