23.05.2022 - Kalemler ve Kılıçlar Sitesi
Kalemler ve Kılıçlar

Malatya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu etkinliklerine devam ediyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu etkinliklerine devam ediyor

Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu etkinliklerine devam ediyor

 “NE OLSAM BÜYÜYÜNCE” KISA TİYATRO GÖSTERİSİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

Malatya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu (MBŞT) “Ne Olsam Büyüyünce” isimli etkinlikle Malatya’daki okulları ziyaret etmeye devam ediyor.

Öğrencilerin yetenek ve ilgileri doğrultusunda meslek seçimi yapmalarına yardımcı olmak amacıyla Malatya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu (MBŞT)’nun düzenlediği “Ne Olsam Büyüyünce” adlı kısa tiyatro gösterilerini Petrol Ofisi İlkokulu’nda öğrencilere sergiledi. Kurgulanan müzikli teatral etkinlik sınıflarda ve okul salonlarında sahneleniyor. “Ne Olsam Büyüyünce” adlı kısa tiyatro gösterileri ücretsiz olarak öğrencilere sunuluyor.

Her hafta düzenli olarak belirlenen bir okulda öğrencilerin yetenek ve ilgileri doğrultusunda meslek seçimi yapmalarına yardımcı olmak amacıyla kurgulanan müzikli teatral etkinlik sınıflarda ve okul salonlarında sahneleniyor. “Ne Olsam Büyüyünce” adlı eğitici kısa tiyatro gösterisinin bu haftaki buluşma noktası ise Petrol Ofisi İlkokulu öğrencileri oldu.

Etkinlik öğrencilerden tam not alırken, okul idarecileri ise Malatya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ekibine teşekkür ederek, ilerleyen günlerde okullarında tekrar görmek istediklerini belirttiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları ihlas haber ajansına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın