11.08.2022 - Kalemler ve Kılıçlar Sitesi
Kalemler ve Kılıçlar

Malatya Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Görevlilerinden Örnek Davranış

Malatya Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Görevlilerinden Örnek Davranış

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GÜVENLİK GÖREVLİLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Malatya Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanlarında güvenlik görevlisi olarak çalışan personeller, görevli oldukları bölgelerde son bir hafta içerisinde unutulan ve kaybolan çanta, altın, para, cüzdan, cep telefonu ve bir adet dizüstü bilgisayarı bularak sahiplerine teslim ettiler. Ayrıca, 2 gündür ailesi tarafından kayıp olduğu belirtilen ve aranan 13 yaşındaki Muharrem Ali Karaman isimli çocuk da yine Büyükşehir Belediyesi güvenlik görevlileri tarafından bulunarak, Emniyet mensuplarına teslim edildi.

Büyükşehir Belediyesine bağlı güvenlik görevlileri tarafından bulunarak sahibine teslim edilen eşyalar ise şöyle sıralandı:

Son bir hafta içerisinde Orduzu Tabiat Parkı’nda bulunan cüzdan ve içerisindeki yüklü miktardaki ziynet eşyası ile para, Turgut Özal Tabiat Parkı’nda bulunan 1 adet cep telefonu, MAŞTİ 12 numaralı peron karşısında oturma grubunda diz üstü bilgisayar güvenlik görevlileri tarafından bulunmuş ve tamamı tutanak ile sahiplerine teslim edilmiştir.

Öte yandan 2 gündür kayıp olduğu belirtilen Muharrem Ali Karaman isimli 13 yaşındaki çocuk ise Abdullah Gül Parkı’nda Büyükşehir Belediyesi güvenlik görevlileri tarafından bulunarak, Emniyet mensuplarına teslim edilerek, ailesinin rahat bir nefes almasını sağladılar.

Reklam

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları ihlas haber ajansına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın