17.08.2022 - Kalemler ve Kılıçlar Sitesi
Kalemler ve Kılıçlar

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri’nde Doğu Bölgesi Yıldız’a emanet edildi.

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri’nde Doğu Bölgesi Yıldız’a emanet edildi.

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri”nin il ve bölge koordinatörleri 25 Haziran’da Ankara’da bir araya geldi. Toplantıya, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu da katıldı. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Kılıçdaroğlu Gönüllüleri” örgütlenmesinden sorumlu danışmanı Ahmet Nazif Yücel, “Genel Başkanımız henüz adaylık açıklaması yapmadı ancak biz bugünden onun için çalışmaya başlıyoruz. Bu memleketin insanları için bir yola çıktık, başaracağız” açıklamasında bulundu.

“Kılıçdaroğlu Gönüllüleri“nin il ve bölge koordinatörleri bugün Ankara‘da bir toplantı düzenledi. Basına kapalı gerçekleşen toplantıya, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu‘da katıldı.

Toplantı yaklaşık 6 saat sürdü.

İl ve Bölge Koordinatörlerinin belirlendiği toplantıda Doğu Bölge Koordinatörlüğü görevi ise CHP Gençlik Kolları eski MYK Üyesi Barış Yıldız’a emanet edildi. Bölgesinde iki farklı ilde de gençlik kolları başkanlığı yapmış (Sivas, Malatya) ve Parti okulunda uzun süredir çalışan Barış Yıldız Toplantıda bölge hakkında bir sunum gerçekleştirdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları ihlas haber ajansına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın