16.10.2021 - Kalemler ve Kılıçlar Sitesi
Kalemler ve Kılıçlar

Keskin, ”Esnafımız yüz yüze eğitime hazırdır”

Keskin, ”Esnafımız yüz yüze eğitime hazırdır”

Keskin, ”Esnafımız yüz yüze eğitime hazırdır”

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, beraberindeki oda ve kooperatif başkanları Çırmıhtı semtinde esnafları tek tek işyerlerinde ziyaret ederek, esnafların sorun ve taleplerini dinleyip, çözüm önerileri konusunda görüş alışverişinde bulundular.

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, beraberinde
Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren, Yeşilyurt Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sedat Taşdemir, Yeşilyurt Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Taner Kılınç, Yeşilyurt Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kazım Canal ile birlikte Çırmıhtı ve Gündüzbey’de esnafları ziyaret etiler.

Esnafları tek tek işyerlerinde ziyaret eden Keskin, “Esnaflarımızı ziyaret ederek sorunlarımızın çözümü noktasında beraber fikir geliştiriyoruz. Esnaf ve sanatkarlar birlik ve beraberlik içindedir. Hep birlikte el ele çalışıyoruz. Esnafımızın sesinize ses olmak için varız. Çözüm üreterek, eksikleri ortak akılla gideriyoruz.” dedi.

Keskin, okulların yeni eğitim yılına açılacak olması nedeniyle de, “Yaklaşık 1.5 yıldır servisçi, kırtasiyeci, kantinci esnafımız öğrencilerimizden uzaktı. Yüz yüze eğitimin 1.5 yıl aradan sonra başlıyor olmasının öncelikle ülkemize, çocuklarımıza, eğitim camiasına ve esnafımıza hayırlı olmasını diliyorum. Servisçi, kırtasiyeci, kantinci esnafımız çocuklarımıza hizmet için hazır bekliyor. Esnafın olduğu yerde ailelerimizin gözü arkada kalmasın, tüm çocuklarınız emanetimizdir. Esnafımız pandemi kurallarına uyarak çocuklarımızın sağlığını her şeyden üstün tutacaktır.” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları ihlas haber ajansına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın