24.09.2022 - Kalemler ve Kılıçlar Sitesi
Kalemler ve Kılıçlar

“Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğümüz ile Nikâh Dairemiz Yeni Yerinde Hizmet Verecek”

“Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğümüz ile Nikâh Dairemiz Yeni Yerinde Hizmet Verecek”

YEŞİLYURT BELEDİYESİ KADIN VE AİLE HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İLE NİKÂH DAİRESİ, YEŞİLYURT BELEDİYESİ SEMT PAZARI-1’E TAŞINDI

“Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğümüz ile Nikâh Dairemiz Yeni Yerinde Hizmet Veriyor”

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğümüz ile Nikâh Dairemizi, Çilesiz ve Tecde Mahallelerimizin birleşme noktasında hizmete sunduğumuz Yeşilyurt Belediye Semt Pazarı-1’e taşıdık.” diye konuştu.

Yeşilyurt Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ile Nikâh Dairesinin modern ve nezih bir alanda vatandaşlara hizmet vereceğini ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğümüz ile evlendirme işlemlerinin yapıldığı Nikâh Dairemizi Yeşilyurt Belediye Semt Pazarı-1’in üst katındaki alana taşıdık. Vatandaşlarımıza artık daha nezih, daha modern ve daha güzel bir alanda hizmet vereceğiz. Burada aynı anda üç ayrı nikâh işleminin yapılacağı 30, 100 ve 150 kişi kapasiteye sahip kaliteli salonlar oluşturduk. Genç çiftlerimiz ve aile mensupları nikâh sırası beklemeden işlemlerini artık konforlu bir ortamda rahat ve hızlı bir şekilde yaptırabilecektir. Burada ayrıca evlenecek çiftlerimize danışmanlık ve rehberlik hizmeti verecek bölümlerin yanı sıra çocuklarımız için özel oyun odaları oluşturduk. Sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerin yapılabileceği mekânlarda oluşturup, 7’den 70’e tüm vatandaşlarımızın istifadesine sunacağız. Tasarımları, mimari yapıları ve imalatlarıyla oldukça nezih alanlara sahip salonlarımızı ayrıca panel, konferans, nişan ve sünnet gibi özel organizasyonlara da ev sahipliği yapacak şekilde dizayn ederek vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Yeşilyurt’taki yaşam kalitesini artıran yeniliklerimize bir yenisini daha eklemiş olduk, hâyırlı uğurlu olsun.” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları ihlas haber ajansına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın