17.08.2022 - Kalemler ve Kılıçlar Sitesi
Kalemler ve Kılıçlar

Ekinci: “Kadınlarımız sadece bir gün hatırlanmamalıdır”

Ekinci: “Kadınlarımız sadece bir gün hatırlanmamalıdır”

İYİ Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Ekinci 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Atatürk caddesinde kadınlara çiçek takdim etti.
Toplum üzerinde bu bozulan psikolojik yapının bir an önce düzelmesi için kadınlarımızın her alanda söz sahibi olması gerekir, diye ifade eden Ekinci, “Bugün Dünya Kadınlar Günü ama kadınlarımızı sadece bugün hatırlamak olmaz. Kadınlarımız 365 günün sadece bir günü hatırlanmamalıdır. Kadınlarımız ile beraber yeni güzel bir dünya için mücadele etmeliyiz” dedi.
Bizim belediyecilik anlayışımızda kadınların rolü büyüktür diye ifade eden Ekinci sözlerini şu şekilde tamamladı:
“Bizim belediyecilik anlayışımızda kadının önemi büyüktür. Pozitif Belediyecilik başlığı altında bildirimimiz var. Kadınlarımız toplumsal hayatın her alanında söz sahibi olacaktır. Kadın Eğitim ve Danışma Merkezleri kuracağız. Kadınlarımıza, teknolojik ve mesleki alanlarda eğitim ve sertifika programları vereceğiz. Hukuki, sosyal ve ekonomik menfaatleriyle ilgili yasal kurallar anlatılıp her alanda kadınlarımıza destek vereceğiz. Kadınlarımız sadece senede bir gün hatırlanmayacaktır”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları ihlas haber ajansına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın