Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EL-KAİDE NEDİR?
13-06-07, Saat:16:17:46 PM,
EL-KAİDE NEDİR?
EL-KAİDE NEDİR? NASIL BİR ÖRGÜTTÜR? AMACI NEDİR? GERÇEKTEN DE SİYONİZM VE ABD KARŞITI BİR ÖRGÜTTÜR? YOKSA ABD NİN BİR ÖRGÜTÜMÜDÜR? CIA İLE İLİŞKİSİ VAR MIDIR? BU ÖRGÜTÜ CIA Mİ YÖNETMEKTEDİR? BİN LADİN CIA AJANI MIDIR?
Ara
13-06-07, Saat:16:44:05 PM,
Cvp: EL-KAİDE NEDİR?
İsrail ve ABD'nin taşeron olarak kullandığı bir örgüttür.
El Kaide 11 Eylülde İkiz Kuleleri, İsrail'in yönetiminde ki çok uluslu şirketlerin emriyle yıkmıştır. Olayın olduğu gün bunu tahmin etmiştim. Gelişen olaylar da bunu gösterdi. Bin Ladin'i öldürttüler ama sağ göstermeye çalışıyorlar başka bir olayda adını kullanacaklardır diye düşünüyorum. İran ve Suriye'ye müdahale etmek için başka yöntemleri de olabilir tabi. Ellerinde birçok adı islamla başlayan kukla örgüt var zorluk çekmezler.
15-06-07, Saat:18:30:46 PM,
Cvp: EL-KAİDE NEDİR?
cok derin bilgilerini kendine sakla burda size birsey anlatacak deilim
ayrıca Laden ölmedi en son 2006 yılında bir röpörtajı yayınlandı isteyene link verebilirim...
Lampsakos sanada şunu söyliyim eğer elkaideye karşı bir önyargın olmasaydı bu soruyu burda sormazdın bu forumda sana elkaideyi iyi anlatacak biri olacağını düşünüyormusun gelen sallayacak giden sallayacak burda herkes dan brown bilmiyormusun ,hepsi birer uzman komplo teorisyeni...
eğer elkaide hakkında objektif şeylere ulaşmak istiyorsan sana kitapçılarda bulunan bir kitap ismi verebilirim
Kitabın ismi doğunun Che Gueverası Laden kitaba ebook olarak ulaşmak istersen bana bildir...
Ara
28-05-11, Saat:21:19:17 PM, (Son Düzenleme: 28-05-11, Saat:21:19:34 PM, Düzenleyen: ahab.)
RE: EL-KAİDE NEDİR?
Selamun aleyküm ben bu kitaba e kitap olarak ulaşmak istiyorum.
yardımcı olur musunuz kardeş
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kaide niye İsrail'i vurmuyor? baristerk 1 236 19-07-07, Saat:21:02:42 PM
Son Yorum: lampsakos

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Yukarı Git