Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İslamcılar (!) parayı, gücü ve kadını keşfetti!
31-10-08, Saat:13:56:21 PM,
İslamcılar (!) parayı, gücü ve kadını keşfetti!
Sözde İslamcılar parayı, gücü ve kadını keşfedince bakın neler yapıyorlar. Ben bunların bazılarına önceden de bire bir yakından şahit olmuştum. Son örnek bütün gazetelerde haber olan AKP Mebusu Recep Koral’dır. Recep bey eski sıkı bir Milli Görüşçü. İstanbul’un bir ilçesinde iki dönem belediye başkanlığı yaptı. Yaşı kemale erdi, yani 60’ın üstünde... 7 çocuğu, 8 de torunu var. Tamı tamına 38 yıllık evli. Ve bu Recep bey şimdi o güzelim yuvasını yıkarak, yani karısını boşayarak danışmanı ile evleniyor. Görüyorsunuz para, güç ve kadının keşfi nelere sebep oluyor. Hayır özel yaşama girip kimseyi üzmek istemem, ama Türkiye’deki bazı sözde İslamcıların paraya ve güce erişmesinden sonra nasıl dejenere oldukları ortaya çıkıyor. AKP kendi burjuvamı yaratayım, kendi zenginimi türeteyim derken ahlaki erozyonlara zemin inşa etmiş oluyor...

Sabahattin ÖNKİBAR
sonkibar@gmail.com
Yazı Tarihi: 29/10/2008
Yeniçağ Gazetesi
Ara
31-10-08, Saat:14:09:34 PM,
RE: İslamcılar (!) parayı, gücü ve kadını keşfetti!
İslamda her ne sebebden olursa olsun kadın boşamanın dejenerasyon olduğunu bilmiyordum. Haksız ise, din gereği nikahlanırken pazarlığı edilmiş tazminatı öder.
Değilmi ?
01-11-08, Saat:14:15:12 PM,
Ne ödeyecekler?Maddi olarak ödeme yapsa ne işe yarar?Kadın yedi tane doğum yapmış hayatı sönmüş ,karısına çok doğum yaptıran bir erkeğin karısını sevmediğine onu eve bağlamak kıpırdatmamak için bu yolu seçtiğine inanıyorum.Garibim Türk kadını genellikle kendisini doğurmadan yada az doğum yapınca gerçek kadın hissetmediğinden bu tür erkeklerin komplosuna kurban gitmiş oluyorlar.Din-iman bu konuların üstünü geçici bir süre örtecek sos görevi görüyor.Para ,pul ve güce kavuşunca yeterince yaşayamadıkları duygular depreşiyor ve meşreblerince yollara sapıyorlar.Olan her zaman kadınlara oluyor beş yada yedi doğum yapmış terkedilmiş bir kadın olarak nine hayatı yaşamaya mahkum oluyor.Böyle olaylar o kadar çok ki.
Ara
01-11-08, Saat:15:06:20 PM,
Dörde kadar yolu vardı,niye boşamış ki?
Taşlar bağlı, köpekler serbest !
Ara
08-03-11, Saat:14:30:47 PM,
normal bunlar şaşıracak bişey yok...paranın makamın şan ve şöhretin değiştirmediği değiştiremediği erkek! sayısı bir elin parmaklarını geçer mi..??? dürüstce cevap verin lütfen.......

BİZLER UMUTSUZLUĞUN OLDUĞU YERDE UMUDUMUZU KAYBETMEDEN YÜRÜYENLERİZ..BİZLER BU ÜLKE İÇİN CAN VERİRKEN TÜRKÇE BİLMİYORDUK..ŞİMDİ ANADİLİMİZİ BİLMİYORUZ...

Ara

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Yukarı Git